ویدئوها

دکتر سید مهدی جلالی

متخصص جراحی عمومی / فلوشیپ لاپاروسکوپی پیشرفته

هیچ کس نمی تواند خود به تنهایی مدعی عنوان بهترین باشد پس آنچه با عنوان بهترین جراح بیان می شود بیشتر حاصل رضایتمندی و لطف بیمارانی است که تجربه جراحی را داشته اند پس مهم ترین فاکتور رضایتمندی بیماران و بدست آوردن نتیجه مطلوب است و هرچفدر تعداد عمل ها بیشتر باشد چنانچه جراح از تبحر کافی برخوردار باشد این میزان رضایتمندی بالتر می رود .
نکته بعدی نوع ویزیت اولیه و نگاه جراح به شما به عنوان یک فرد چاق است که باید با صبر و حوصله به تمامی سوالات پاسخ داده شود و شما بتوانید ارتباط دلگرم کننده ای با جراح خود بگیرید در جلسه ویزیت لازم است شما نسبت به معایب و مزایای جراحی چاقی کاملا اطللاعات مفید کسب نمایید .این ویزیت حتما باید توسط خود جراح انجام شود .
بسیاری از جراحان می توانند جراحی چاقی انجام دهند اما بسیار مهم است که جراحی که انتخاب می کنید علاوه بر دوره جراحی عمومی، چند سال دوره های تخصصی جراحی چاقی و باریاتریک را گذرانده باشد و طی این مدت تمام تکنیک های لاپاراسکوپی و هر چیزی که برای انجام یک عمل موفق لازم است را آموخته باشد .
دکتر سید مهدی جلالی علاوه براینکه عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و جراحان بسیاری ایشان را به عنوان استاد عمل های چاقی می شناسند عضو انجمن جراحان چاقی جهان نیز هستند که بیش از ۲۰ سال است در زمینه انواع جراحی چاقی فعالیت دارند .
دکتر سید مهدی جلالی