لوگو دکتر سید مهدی جلالی
هزینه عمل اسلیو معده جقدر است؟

هزینه عمل اسلیو معده در سال ۱۴۰۳💸

هزینه عمل اسلیو معده شامل چند بخش اساسی می شود. در حالت کلی هزینه مربوط به این خدمات بسته به تجهیزات مورد استفاده در انجام عمل، هزینه خدمات پزشکی، درمانی و… تعیین می شود. بررسی عوامل موثر بر این هزینه ها برای تعیین دقیق قیمت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دقت داشته باشید که این هزینه ها در طول هر سال کاهش و افزایش می یابند همچنین بسته به شهر مورد نظر، بیمارستان انتخابی و… می تواند کاملا متفاوت باشد اگر می خواهید تا اطلاعات دقیقی از هزینه ها کسب کنید مقاله فوق را تا انتها بخوانید.

هزینه عمل اسلیو معده

 عوامل موثر بر روی هزینه عمل اسلیو معده 

این عمل مراحل مختلفی دارد که هر یک از آن ها هزینه های به خصوصی را در بر دارند؛ فاکتورهای تاثیرگذار برروی هزینه جراحی اسلیو معده برای تعیین هزینه نهایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که از مهم ترین آن ها عبارتند از:

✳️ هزینه های مربوط به قبل از انجام عمل جراحی شامل آزمایشات و معاینات مربوطه و … می شود.

✳️ هزینه های مربوط اتاق عمل و هزینه خرید تجهیزات، تعرفه پزشک، هزینه های لازم برای بیمارستان و…

✳️ هزینه های مرتبط با بعد از عمل جراحی

✳️ هزینه های مربتط با وضعیت جسمانی فرد نظیر شاخص وزنی یا BMI

✳️ مزان تجربه و مهارت پزشک نیز از مهم ترین عوامل تاثیر گذار محسوب می شود.

با توجه به تمامی موارد گفته شده هزینه دقیقی را نمی توان در نظر گرفت چرا که به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 هزینه اسلیو معده در تهران 

در خصوص هزینه اسلیو معده در تهران باید گفت که بر اساس مصوبه ها و تعرفه های قانونی اخیر مشخص می شوند ولی در حالت کلی نمی توان هزینه کاملا مشخصی را در نظر گرفت چرا که لازم است تا در ابتدا فرد معاینه شود و بعد پزشک براساس آن هزینه تقریبی را تعیین می کند.

ولی در حالت کلی همانطور که در ابتدا اشاره کردیم بخش بزرگ هزینه های مربوط به جراحی شامل خرید تجهیزات مورد نیاز برای جراحی و هزینه های مربتط با اتاق عمل می شود.

شاید بپرسید که آیا بیمه هزینه های مرتبط با عمل را پرداخت می کند؟ که در جواب این سوال باید اشاره کنیم که بیمه ممکن است بخشی از هزینه های مربتط با عمل را پرداخت نماید ولی برای اطمنیان بهتر است تا قبل از اقدام به انجام هر کاری در جلسه مشاوره حتما با پزشک خود در مورد این موضوع صحبت نمایید.

 هزینه اسلیو معده در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟ 

هزینه اسلیو معده در سال ۱۴۰۳ بر مبنای نوع بیمارستان شما و خصوصی یا عمومی بودن آن تعیین می شود. برای تعیین این هزینه ها میزان مهارت های پزشک و تجربه ایشان اهمیت بسیار بالایی دارد.

نوع بیمه بیماران نیز یکی از فاکتورهای هزینه اسلیو معده در سال ۱۴۰۳ به شمار می رود. در صورتی که قصد انجام این جراحی را دارید حتما زیر نظر بهترین جراح لاغری این عمل را انجام دهید همچنین در طی جلسه مشاوره از هزینه تقربی عمل و عوامل موثر بر آن آگاه خواهید شد.

سوالات متداول

آیا هزینه اسلیو معده شامل بیمه هم می شود؟

بله – ولی در صورتی که قصد انجام این عمل را دارید بهتر است تا حتما قبل از اقدام به انجام هر کاری با بیمه ای که تحت پوشش آن هستید صحبت نمایید.

هزینه اسلیو معده یا بای پس معده کدام بیشتر است؟

دقت داشته باشید که بای پس معده از پیچیدگی های بسیار زیادی برخوردار است از همین رو هزینه های مربوط به این عمل به نسبت کمی بیشتر است.

بیمه چه شرایطی را برای تقبل هزینه در نظر می گیرد؟

مهم ترین شرط بیمه در واقع میزان شاخص توده بدنی می باشد از همین رو اگر مقدار آن بیشتر از حد مجاز باشد بیمه هزینه های عمل را تقبل نمی کند.

کلام آخر

هزینه اسلیو معده یکی از دغدغه های مهم بیماران امروزی است که قصد استفاده از این خدمات پزشکی را دارند. اسلیو معده بسیاری از مشکلات شما را برای کاهش اشتها از بین می برد و به همین خاطر به یک عمل پرطرفدار تبدیل شده است. از این رو بسیاری از مردم به دنبال برآورد هزینه های مربوط به این عمل های جراحی می گردند. در این مطلب بسیاری از فاکتورهایی که بر هزینه انجام این عمل های جراحی تاثیر می گذارند، بررسی کردیم. با در نظر گرفتن آن ها نرخ تقریبی عمل شما مشخص خواهد شد.

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *